38. týden

Typ: Zprávy a aktuality | Rozvoj a obnova majetku města | Přehled událostí
Odborná kontrola dětských hřišť

V tomto týdnu jsme absolvovali každoroční kontrolu městem provozovaných dětských hřišť.  S odbornou technickou kontrolou jsme prošli všechny herní prvky i ostatní příslušenství. V předstihu jsme ještě zrušili 2 nepoužívaná pískoviště, která by kontrolou jistě neprošla ( ve vnitrobloku K.Čapka a Smetanovy). Kontrolováno bylo na 108 jednotlivých prvků.  Vše dopadlo vcelku uspokojivě. Shledáno bylo jen pár zcela drobných neshod s normou ČSN EN 1176, které musí městská certifikovaná zařízení vyhovovat.  Takže zbývá jen objednat jednotlivé opravy u odborných firem a dále kontrolovat opotřebení a poškozování. Co nevidět nám počet prvků vzroste o další instalovaná zařízení v rámci regenerace panelového sídliště. Snad je všechny zvládneme uhlídat.

Vytvořeno: 30. 9. 2016
Poslední aktualizace: 3. 1. 2017 03:20