Virtuální univerzita třetího věku v Přelouči

Typ: Informace a akce Městské knihovny
Knhovnanabídka pro seniory

Knhovna

Městská knihovna Přelouč

nabízí seniorům, kteří se chtějí vzdělávat, možnost studovat

VIRTUÁLNÍ UNIVERZITA TŘETÍHO VĚKU V PŘELOUČI

Zimní semestr - září až prosinec 2017

ZAHAJOVACÍ SEMINÁŘ

v pátek 1. září 2017 v 10 hodin

v přednáškovém sále KICMP Přelouč

Poplatek za semestr na osobu - 300 Kč

Přednášky pro studenty-seniory vždy 1x za 14 dní

PODROBNĚJŠÍ INORMACE A PŘIHLÁŠKY PŘÍMO V MĚSTSKÉ KNIHOVNĚ PŘELOUČ do konce srpna 2017 nebo telefonicky 466 959 715

RÁDI VÁS MEZI SEBOU PŘIVÍTÁME A SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME

Univerzita třetího věku

Česká zemědělská univerzita v Praze nabízí seniorům prostřednictvím Univerzity třetího věku možnost aktivně trávit svůj volný čas, osvěžit si znalosti a doplnit je novými poznatky, pohovořit si s předními odborníky na různá témata, strávit příjemné chvíle v klidném prostředí areálu univerzity a také příležitost poznat nové přátele z řad svých vrstevníků.

Přihláška ke stažení zde. (pdf)

V jednotlivých programech U3V mají posluchači možnost získat nové informace z oblasti ekonomické, agronomické, lesnicko-krajinářské, technické, zemědělství a ekonomiky tropů a subtropů i oblasti vzdělávání.

Získané vědomosti a dovednosti slouží zlepšení kvality života seniorů, prodloužení jejich duševní i tělesné aktivity, k mezigeneračnímu dialogu, nalezení nových jistot a smyslu života.

Základní informace a podmínky studia Virtuální Univerzity třetího věku naleznete v tomto odkazu

Virtuální Univerzita třetího věku

Vytvořeno: 27. 7. 2017