Virtuální univerzita třetího věku v Přelouči

Typ: Informace a akce Městské knihovny
Virtuální univerzita třetího věkunabídka pro seniory

Knhovna

Městská knihovna Přelouč

nabízí seniorům, kteří se chtějí vzdělávat, možnost studovat

VIRTUÁLNÍ UNIVERZITA TŘETÍHO VĚKU

Zimní semestr - říjen až prosinec 2017

ČÍNSKÁ MEDICÍNA

V NAŠÍ ZAHRÁDCE

ČTVRTEK 5. ŘÍJNA 2017

od 13 do 14.30 hodin

Zasedací místnost Městského úřadu Přelouč

(3. patro s výtahem)

Poplatek za semestr na osobu - 300 Kč

RÁDI VÁS MEZI SEBOU PŘIVÍTÁME A SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME

Univerzita třetího věku

Česká zemědělská univerzita v Praze nabízí seniorům prostřednictvím Univerzity třetího věku možnost aktivně trávit svůj volný čas, osvěžit si znalosti a doplnit je novými poznatky, pohovořit si s předními odborníky na různá témata, strávit příjemné chvíle v klidném prostředí areálu univerzity a také příležitost poznat nové přátele z řad svých vrstevníků.

Přihláška ke stažení zde. (pdf)

V jednotlivých programech U3V mají posluchači možnost získat nové informace z oblasti ekonomické, agronomické, lesnicko-krajinářské, technické, zemědělství a ekonomiky tropů a subtropů i oblasti vzdělávání.

Získané vědomosti a dovednosti slouží zlepšení kvality života seniorů, prodloužení jejich duševní i tělesné aktivity, k mezigeneračnímu dialogu, nalezení nových jistot a smyslu života.

Základní informace a podmínky studia Virtuální Univerzity třetího věku naleznete v tomto odkazu

Virtuální Univerzita třetího věku

Vytvořeno: 27. 7. 2017