Projekty města z EU

V této sekci najdete přehled neinvestičních (měkkých) projektů, které město realizovalo za finanční podpory Evropské unie. V levém menu u každého projektu naleznete informace o obsahu.

Stránka

Vydána publikace „Meziobecní spolupráce – Inspirativní cesta, jak zlepšit služby veřejnosti“

Projekt Podpora meziobecní spolupráce je již oficiálně uzavřen, výstupy projektu v podobě prohlubování meziobecní spolupráce nadále pokračují - což bylo jedním z hlavních cílů tohoto Projektu (v některých ORP v ČR se jednalo dokonce o vůbec prvotní nastartování meziobecní spolupráce). SMO ČR vydal na webových stránkách Projektu publikaci, jež shrnuje průběh a výsledky tohoto Projektu, ve kterém bylo město Přelouč smluvním partnerem a hlavním realizátorem - spolu s obcí Řečany nad Labem - v ORP Přelouč.

20. 1. 2016 Zobrazit více

Základní informace pro obce, jako veřejné opatrovníky

Základní informace pro obce, jako veřejné opatrovníkySmyslem tohoto materiálu je poskytnout obcím jako veřejným opatrovníkům základní orientaci v činnosti veřejného opatrovníka, upozornit na některá úskalí výkonu těchto činností a doporučit postup při některých životních situacích. Předkládaný materiál se věnuje pouze veřejnému opatrovnictví, tedy činnosti, které vykonávají obce, jako veřejní opatrovníci.

10. 11. 2015 Zobrazit více

Uskutečnilo se setkání starostů obcí v ORP Přelouč

Uskutečnilo se setkání starostů obcí v ORP PřeloučV úterý dne 15. 9. 2015 se na Městském úřadu Přelouč uskutečnilo setkání starostů obcí v územním obvodu ORP Přelouč. Celková účast byla 22 starostů obcí (z celkového počtu 42 obcí v ORP Přelouč) + 2 zástupci realizačního týmu Projektu + 1 zástupce MÚ Přelouč – informatik MÚ Přelouč pan Miroslav Tkáč). Starostové se dohodli na pokračování realizace výstupů projektu Podpora rozvoje meziobecní spolupráce.

21. 9. 2015 Zobrazit více

Akční plán rozvoje území SO ORP Přelouč

Akční plán rozvoje území SO ORP PřeloučAkční plán (AP) je zpracován v souladu s komplexní metodou strategického plánování, jež zahrnuje vymezení konkrétních projektů naplňujících cíle strategie v krátkodobém horizontu. V tomto případě se jedná o projekty na období 2016-2017, kdy začne jejich realizace, která nemusí být v těchto letech ukončena.

15. 9. 2015 Zobrazit více

Aktuality z projektu Podpora rozvoje meziobecní spolupráce

Aktuality z projektu Podpora rozvoje meziobecní spolupráceAktivity projektu Podpora rozvoje meziobecní spolupráce se pomalu blíží v oficiální části realizace projektu ke konci. Výstupy projektu v území ORP Přelouč však budou pokračovat i nadále. Toto vše nasvědčuje a vyplývá z průběhu realizace projektu a z dosavadních dohod se starosty obcí ORP Přelouč.

14. 9. 2015 Zobrazit více

Pozvánka na ZÁVĚREČNÉ setkání starostů obcí ORP Přelouč

Pozvánka na ZÁVĚREČNÉ setkání starostů obcí ORP PřeloučV rámci projektu Podpora meziobecní spolupráce se dne 15.9.2015 od 16h v budově Městského úřadu Přelouč uskuteční závěrečné setkání starostů obcí ORP Přelouč.

9. 9. 2015 Zobrazit více

Tisková zpráva - Dohoda o nerušení územních pracovišť finančních úřadů

Tisková zpráva - Dohoda o nerušení územních pracovišť finančních úřadůMinistr financí Andrej Babiš (ANO) se dnes dohodl s předsedou Svazu měst a obcí Františkem Luklem a starosty obcí...

2. 9. 2015 Zobrazit více

Zápisy z jednání EMOS a Akčního plánu

Zápisy z jednání EMOS a Akčního plánuV červnu 2015 byla zahájena série setkávání realizačního týmu Projektu MOS na území ORP Přelouč se starosty obcí v zájmovém území a klíčovými aktéry rozvoje území.

26. 8. 2015 Zobrazit více

Předseda vlády ČR obcím ORP Přelouč k rušení územního pracoviště FÚ v Přelouči

Předseda vlády ČR obcím ORP Přelouč k rušení územního pracoviště FÚ v PřeloučiOdpověď předsedy vlády ČR obcím ORP Přelouč k rušení územního pracoviště FÚ v Přelouči

25. 8. 2015 Zobrazit více